Irsko - stěhování

1 - 3.3.2008


Víkend, kdy jsem se stěhoval z hostitelské rodiny do domu od firmy........................Tento víkend jsem se stěhoval z hostitelské rodiny do domu, který poskytuje firma jako ubytování. Je to patrový domek s pěti ložnicemi, jsme tady 4 a bohužel na mě zbyl nejmenší pokoj. Nafotil jsem tedy místní okolí, zmiňovaný dům a včera večer pár snímků západu slunce nad městem.
Včera, když jsem vylezl po práci ven z kanceláře, tak jsem uviděl poměrně vzácnou scenerii - zasněžené kopečky nad městem. Sníh v Irsku je jen velmi výjimečně. Letos to prý bylo podruhé a nikdy nevydrží ležet dlouho. Když jsem tedy dorazil z práce domů, tak jsem se jen rychle převlékl, popadl foťák a vyběhl zase ven, protože už byl večer a já jsem chtěl stihnout ještě světlo. Jenže od našeho baráku na kopečky vidět není a do práce to je moc daleko. Než bych tam došel, tak by byla už tma. Tak jsem vyrazil směrem, kde jsem si myslel, že by mohl být dobrý výhled. Moc úspěšný jsem nebyl, ale pár záběrů sněhu jsem urval. Jako bonus jsem zase chytnul poměrně pěkný západ slunce.
Když už bylo hodně šero na focení, tak jsem vyrazil domů a říkal jsem si, že se stavím v krámu pro něco, když už jsem venku. Ten je od baráku relativně kousek. No a kousek od krámu, přímo od hlavní silnice koukám, že je odsud nádherný výhled právě na ty kopečky, který jsem celej večer naháněl. No nic, tak třeba příště.Poslední den ve škol

A to je další studij

A to je už můj nový

Taky mám skříň a dve

Takhle pohodlně si s

Krajinka v okolí, kd

Krásné irské "sídliš

A maj tu i ohradu s

...

Hlavní silnice z Lim

Nové versus staré.

Jaro v rozpuku.

University of Limeri

...

...

...

...

A to už jsou zase mí

A to je ten, ve kter

A ještě jednou.

Kuchyň.

podruhé

Jídelna.

Obývák.

Západ slunce na Lime

...

...

...

Zasněžené kopečky.

Soumrak nad řekou Sh

...

...

Ještě kopečky v dálc

Ještě více soumraku.

...

...