Dojmy

Irsko - Limerick

22.1. - 17.3.2009


Zpět do fotogalerie

Zdravím všechny zvědavé :-). Už mám půlku pobytu za sebou a čeká mne ta druhá. Mám asi tak přibližně milión fotek plus mínus sto. Tak jsem udělala nějakej stručnej výběr. Nechci se moc rozkecávat, protože jsem spoustu povídání přidala k fotkám.
Takže jen velmi stručně. Mám se fajn, snažím se furt něco dělat, aby se mi až tak moc nestejskalo. Ale každopádně mi chybíte. Míša, rodiče, kámoši, párty (hlavně brutnšafty) a v neposlední řadě kolo. Původně jsem si ho chtěla pořídit, ale pak mi docvaklo, že na 3 měsíce to možná bude víc trablí než užitku. Tak si užívám Irsko převážně poblíž Limericku - co je možné absolvovat pěšky. Ale provokuje mě spolubydlič Daniel, což je cyklista, kolo si tu koupil a docela jezdí. Tak mu závidim ... Ale však my pak pojedem někam spolu, žejo :-).
Jinak osazenstvo se v domě naštěstí změnilo, hovada ze Švýcarska zmizely a přijeli noví kolegové a cejtim se s nima mnohem líp než s původníma. Zůstal jen Julien, ale to je takový pohodový střívko, ten je ok.
Ale zase se začínám rozpindávat, což jsem nechtěla, takže kdož jde prohlížet fota, přeji příjemný pokoukání.
Zdravím všechny a na čarodějnicích se uvidíme a zakalíme :-) Čágooooo

Parse error: syntax error, unexpected '=', expecting '}' in /httpd/html/bruminet/www/eire/foto/fotos/2009_03-04__SamaVIrskuDruhaPulka/popisky.php on line 7